Jak samemu zrobić przebranie na Halloween

Jak samemu zrobić przebranie na Halloween

Jeśli masz wyobraźnię, możesz stworzyć przebranie na Halloween przy pomocy kilku prostych materiałów. Kostium stracha na wróble, na przykład, to prosty projekt DIY, który jest zarówno uroczy, jak i przerażający. Jest łatwy do wykonania i może być inspirowany ulubionym filmem, takim jak The Wizard of Oz. Możesz użyć podstawowych materiałów, takich jak łatki z tkaniny, przędzy lub filcu, aby stworzyć wygląd piegów i charakterystycznego nosa.

Do stworzenia kostiumu potrzebna będzie bluzka w stylu chłopskim lub spódnica preriowa. Ponadto potrzebny będzie słomkowy kapelusz. Jeśli chcesz wyglądać bardziej realistycznie, możesz dodać do kapelusza kilka plastikowych lub filcowych owoców. Jeśli nie masz tych przedmiotów, możesz również zrobić kostium używając bluzki chłopskiej ze sklepu z artykułami używanymi na wyprzedaży lub długiej sukienki.

Innym łatwym przebraniem na Halloween jest kostium Simów. To świetny pomysł na kostium w ostatniej chwili. Gra Sims zawiera również Plumbob (zielony kryształ, który unosi się nad wybraną przez Ciebie postacią Simów). Wystarczy, że przymocujesz Plumbob do głowy i jesteś gotowy do akcji!

Kostium kowboja to kolejna prosta, ale skuteczna opcja. Makijaż i akcesoria są łatwe do wykonania, a Ty możesz nosić normalne ubrania. Pamiętaj, aby nosić pasujące kapelusze kowbojskie, buty i dżinsy. Możesz również założyć czarne rękawiczki i worek z bursztynu do noszenia słodyczy.

Jeśli masz mało czasu, możesz zrobić zabawne i kreatywne przebranie na Halloween z prostymi materiałami i odrobiną wyobraźni. Niezależnie od tego, czy chcesz być babeczką, złoczyńcą Disneya, piękną czarodziejką, czy jedną z sióstr Sanderson z filmu Hocus Pocus, możesz stworzyć niezapomniane przebranie w krótkim czasie.

Prosty kostium na Halloween może być tak prosty, jak złożenie kilku niedopasowanych elementów. Podstawę można zdobyć w sklepie z używanymi rzeczami lub w sklepie internetowym. Para białych spodni i koszula w paski i fałszywy nóż z pudełka po płatkach śniadaniowych można również znaleźć tanio w sklepie. Możesz nawet owinąć koszulę jaskrawo kolorowym papierem do pakowania lub wstążką. Do przebrania na Halloween można też użyć dowolnego rodzaju kapelusza.

Możesz również zrobić kostium z białej koszuli. Możesz nawet użyć pary czarnych rajstop lub czapki do pończoch, aby pomóc w kostiumie. W tym celu należy zaopatrzyć się w parę czerwonych szminek i czerwony marker do krwi. Możesz nawet dodać sztuczne kwiaty i motyle do swoich włosów.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane