Jak zrobić kwiat języka

Być może zastanawiasz się, jak zrobić kwiatek języczkowy. Ten artykuł pokaże Ci jak go stworzyć. Po wykonaniu kroków, będziesz w stanie stworzyć swój własny kwiat języka. Następnie, będziesz mógł z dumą pokazać go w swojej aranżacji kwiatowej! Upewnij się tylko, że wybrałeś odpowiednie rośliny kwitnące dla swojej okolicy. W zależności od klimatu, możesz nawet użyć rośliny doniczkowej takiej jak sansewieria cylindryczna!

Oficjalna nazwa botaniczna malowanego kwiatu językowego to Salpiglossis sinuata. Ta roślina należy do rodziny nightshade, tej samej rodziny co pomidor, bakłażan i pieprz. Jest to popularny kwiat cięty na śluby i inne uroczystości, a jego delikatne różowe kwiaty stanowią piękny dodatek do każdego wazonu. Ale jeśli nie jesteś fanem kwiatów, możesz spróbować uprawiać Mother-in-Law’s Tongue zamiast.

Dragon’s tongue jest doskonałym wyborem dla początkujących ze względu na niskie wymagania i łatwą opiekę. Roślina nie będzie rosła wyżej niż 15 cali, co czyni ją idealnym wyborem dla małego domu. Odrobina słońca i taca z kamyczkami przejdą długą drogę, aby pomóc Twojemu językowi smoka zakwitnąć! Tylko upewnij się, że nie umieszczasz go w pobliżu wentylatora AC lub kaloryfera, ponieważ będą one więdnąć.

Po wykonaniu podstawy, nadszedł czas, aby pracować nad środkową fałdą. Możesz chcieć umieścić swój palec wskazujący przed ustami, tak aby strona palca znajdowała się na czubku języka. Palec, którego używasz, musi być wystarczająco silny, aby oprzeć się językowi. Gdy język naciska na palec, tworzy on kształt trójlistnej koniczyny. Nie musisz trzymać palca na ustach, ale powinieneś być na tyle blisko, aby język nie wystawał i nie sprawiał, że kwiat będzie wyglądał na zbyt duży.

Zacznij od spłaszczenia języka. Będzie to łatwiejsze, jeśli użyjesz słomki. Jeśli twój język jest zbyt płaski, możesz spróbować przytrzymać go palcem. Trzymaj boki języka przy słomce i cofnij się do góry, aby było to bardziej bezpieczne. Próbuj dalej, aż będziesz w stanie zrobić to bez słomki. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że język utknie w środku.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane