Jak zrobić skrzynię pułapkę w Minecrafcie

Prawdopodobnie widziałeś pułapkę w postaci skrzynki, ale nigdy nie wpadłeś na to jak ją stworzyć. Jest ona denerwująca i musisz cały czas zwracać na nią uwagę. Jedynym sposobem na wydostanie się z niej jest skradanie się. Pułapka na skrzynki została wymyślona przez PrestonPlayz. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić własną. Oto jak zrobić jedną w Minecraft. Ale uwaga: będziesz potrzebował zaawansowanych narzędzi, aby działała poprawnie.

Jednym z pierwszych kroków jest zebranie garści składników. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć pułapkę. Pułapki powstają poprzez umieszczenie przedmiotów, które przyciągają i zabijają ofiary. Musisz umieścić je w takim miejscu, aby można było łatwo do nich dotrzeć, co oznacza, że skrzynie będą wymagały częstego sprawdzania, aby nie zostały zniszczone. Oprócz samych pułapek będziesz potrzebował także przynęty, którą możesz zdobyć w różnych miejscach oraz zrabować w sklepach spożywczych. Możesz również zbierać łupy ze zwierząt, gdy te umierają.

Inną metodą zabijania mobów jest użycie grawitacji. Działa to bardzo dobrze, ale jest czasochłonne. Używanie grawitacji, aby zmusić je do upadku, nie będzie działać na pająki lub kurczaki, więc będziesz musiał użyć innych środków. A jeśli próbujesz uwięzić pająka, będziesz musiał stworzyć pułapkę, która zamiast tego zbierze te krople. Ta metoda działa z pająkami, ale nie działa na zombie, które upuszczają zgniłe mięso i sznurek.

Następnym krokiem jest zrobienie skrzyni-pułapki. W tym celu będziesz potrzebował skrzyni-pułapki, haka na tripwire oraz skrzyni. Te trzy elementy należy połączyć ze sobą w odpowiedniej kolejności. Skrzynia pojawi się wtedy w odpowiednim miejscu w Twoim ekwipunku. Może być ona również użyta jako pułapka. Za pomocą skrzyni-pułapki możesz również uwięzić zwierzęta. Możesz zrobić skrzynię pułapkę w Minecraft, wykonując powyższe kroki.

Możesz również użyć lawy, aby zwabić ludzi w pułapki. Aby użyć lawy, możesz umieścić kaktus na szczycie bloku piasku. Alternatywnie, możesz umieścić TNT na szczycie kaktusa. Pamiętaj, że powinieneś przetestować pułapkę, zanim faktycznie wprowadzisz ją do użytku. I oczywiście, upewnij się, że posprzątasz po sobie wszelki bałagan! Przekonasz się, że jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz.

W Minecrafcie, pułapki wodne są najstarszymi pułapkami na potwory. Mogą być szybsze niż pułapki grawitacyjne, ale z czasem dadzą więcej łupów. Wodne pułapki są zazwyczaj umieszczane na odległych wyspach. Moby znajdujące się wewnątrz pułapek toną. Możesz również stworzyć małą wersję pułapek wodnych. Jeśli jesteś dobry w budowaniu pułapek wodnych, możesz spróbować tej metody. Smok Endera jest jednym z najłatwiejszych sposobów na farmowanie punktów doświadczenia.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane