Jak zrobić Sylveona w Pokemon Go

Ósma ewolucja Eevee jest już dostępna w Pokemon Go! Jednak nie można jej jeszcze złapać, więc jak zdobyć Sylveona? Na szczęście jest pewien skrót, którego możesz użyć. Sylveon to pokemon typu fair, który został po raz pierwszy wprowadzony w Pokemon X i Y. Jest różowo-biały ze wstążkami i jest niezwykle przemysłowo wytrzymały słodki! Oto kilka wskazówek, jak zdobyć jednego z tych uroczych stworzeń!

Po pierwsze, możesz ewoluować Eevee w Sylveona, nadając mu przydomek. Aby to zrobić, po prostu ustaw Eevee jako swojego buddy Pokemona i zdobądź 70 Buddy Hearts. Będziesz mógł zobaczyć sylwetkę Sylveona, jak również jego rzeczywiste zdjęcie. W ten sposób możesz zdobyć swojego własnego Sylveona w krótkim czasie!

Innym sposobem na zdobycie Sylveona jest zmiana nazwy Eevee. To pozwoli Ci zmienić nazwę Twojego Eevee na Sylveon, co będzie kosztować 25 Eevee Candy. Jednakże, możesz zmienić nazwę Kiry tylko raz. Gdy już to zrobisz, będziesz mógł otrzymać swojego Sylveona.

Następnie musisz zdobyć określoną liczbę serduszek, używając nicku “Eevee” w Pokémon GO. Aby to osiągnąć, musisz mieć minimum 70 serc, aby Twój Eevee mógł ewoluować w Sylveona. Możesz ewoluować Sylveona tylko raz za pomocą tej metody, więc upewnij się, że masz dużo serc w zapasie.

Jak już zdobędziesz wystarczająco dużo Eeveelutions, jesteś gotowy, aby je ewoluować! Eevee jest najłatwiejszy do ewolucji, ponieważ jest łatwy do zdobycia, a następna ewolucja, Sylveon, jest najtrudniejsza do zdobycia. Ale nie martw się, wkrótce będziesz miał idealnego kumpla Eevee! Możesz dodać go do swojego profilu, aby stał się jeszcze potężniejszy.

Kilka wskazówek, jak ewoluować swojego Sylveona: Możesz również nazwać go Kira. Kira pojawia się jako sylwetka Sylveona i będzie ewoluować w następną najlepszą rzecz w twojej zabawie w Pokemon GO! I nie zapomnij zachować swoich Eevee Candy na ten cel! Sztuczka Eevee-Kira działa raz i będziesz miał Sylveona dla siebie.

Podczas gdy próbujesz ewoluować swojego Pokemona, pamiętaj, że ważne jest, aby mieć na uwadze jego słabości. Choć nie jest to Legendarny Pokemon, to jest dobrym wyborem dla budżetowego gracza. Ma niski poziom słabości, co czyni go realnym wyborem w bitwach Team GO Rocket. Pod względem mocy jest to jeden z najlepszych nielegendarnych Pokemonów w grze.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane