Jak stworzyć historię na Instagramie

Jeśli jesteś nowy w świecie Instagrama, możesz się zastanawiać, jak zrobić historię. W skrócie, historie na Instagramie pozwalają Ci dzielić się treścią ze swoimi zwolennikami. Użytkownicy Instagrama kochają historie, a one mogą być potężnym narzędziem marketingowym. Co więcej, historie mogą być wykorzystywane do zbierania spostrzeżeń na temat publiczności. Jeśli twoja publiczność jest międzynarodowa, możesz przeprowadzić AMA lub ankietę, aby uzyskać spostrzeżenia na temat najlepszych czasów na posty. Ponadto historie mogą być używane do tworzenia “story-like” doświadczenia dla swoich zwolenników.

Jeśli chcesz stworzyć Story, możesz użyć wielu zdjęć do udostępnienia. W rzeczywistości, można przesłać do 10 zdjęć w tym samym czasie z funkcji multi-capture. Po udostępnieniu swojej historii wokół Twojego zdjęcia profilowego pojawi się kolorowy okrąg. To sprawi, że Twoje zdjęcie profilowe pojawi się na kanałach Twoich followersów. Będziesz jednak musiał najpierw wybrać filtr, zanim będziesz mógł dodać swoją historię.

Po dodaniu lokalizacji możesz dostosować swoją historię za pomocą naklejek. Możesz nawet zrobić naklejki, aby uatrakcyjnić i przyciągnąć uwagę swoich zwolenników. Możesz wybrać różne naklejki w zależności od rodzaju treści, które chcesz udostępnić. Aby uzyskać większą personalizację, możesz dostosować swoje naklejki do pożądanej lokalizacji. Upewnij się, że pamiętasz o temacie. Jeśli chcesz zachować prostotę, możesz nawet użyć obrazu tła, aby uczynić go bardziej pamiętnym.

Platforma Instagram ma nową funkcję o nazwie Stories. Stories pozwalają na zamieszczenie serii zdjęć lub filmów, które znikną po 24 godzinach. W przeciwieństwie do tradycyjnych postów, Stories pozwalają użytkownikom na zamieszczanie tekstu, ankiet i interaktywnych narzędzi. Co więcej, możesz udostępniać swoim followersom zdjęcia ze swojej galerii. Mogą oni nawet polubić lub skomentować Twoje Stories. Ta funkcja to świetny sposób na dzielenie się informacjami z przyjaciółmi i zwolennikami.

Dzisiejsza publiczność szuka twórców treści, którzy są autentyczni i relatywni. Relacyjność idzie w parze z wrażliwością. Instagram stories pozwalają użytkownikom na zamieszczanie żenujących lub zabawnych historii, a godne opowieści zdjęcie ich pupila z pewnością przyciągnie uwagę ludzi. Więc, jak zrobić historię na Instagramie? Zebraliśmy przewodnik, który z pewnością pozwoli ci zacząć!

Użyj edytora obrazu. Istnieją setki darmowych szablonów na Canva, które możesz wykorzystać do swojej historii na Instagramie. Następnie możesz wybrać, z kim chcesz zaprojektować swoją historię. Jeśli masz zespół, rozważ użycie edytora historii na Canva. Następnie możesz zaprojektować razem z zespołem ludzi lub stworzyć historię z przyjaciółmi. Jeśli szukasz zabawnego sposobu na podzielenie się swoją historią ze swoimi zwolennikami, możesz użyć Canva do tworzenia historii na Instagramie.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane