Jak zrobić kartkę walentynkową po angielsku

Jeśli nie znasz angielskiego, nadal możesz wysłać serdeczną wiadomość do swojej ukochanej osoby. Oto kilka pomysłów na walentynkowe wiadomości w języku angielskim. Puns są również świetnym sposobem na dodanie serca do swojej kartki. Puns mogą być generowane z wewnętrznych żartów lub inspiracji z zewnątrz. Puns pomoże Ci również określić, co napisać na swojej kartce. Ręczne liternictwo lub kaligrafia mogą być słodkim akcentem. Korzystanie z piór pędzla jest szczególnie miłe, ponieważ pozwalają one pisać w ekspresyjnym piśmie.

Gdy po raz pierwszy zaczynasz, powinieneś mieć podstawowy pomysł, co chciałbyś napisać na swojej karcie. Jeśli nie masz żadnych pomysłów, zacznij patrzeć na istniejące karty online. Poświęć czas, aby zanotować rzeczy, które lubisz w każdym z nich. Na przykład, czerwony i różowy to klasyczne kolory kartek walentynkowych, a Ty będziesz chciał użyć specjalnego papieru, aby kartka wyglądała wyjątkowo. Możesz również kupić drukowane wzory, aby zaskoczyć swojego odbiorcę.

Najwcześniejsze kartki walentynkowe były robione ręcznie. Nie były jeszcze dostępne w handlu, więc twórcy używali różnych narzędzi artystycznych, aby dodać do swoich kart. Zakochani dekorowali swój papier zagadkami i wierszami poezji, aby wyrazić swoje uczucia. Mniej romantycznie zainspirowani ludzie wybierali książki z poradami dotyczącymi wooing. Karty zostały następnie przywiązane do drzwi lub wsunięte pod drzwi.

Jeśli chcesz wysłać kartę walentynkową do kogoś w innym kraju, możesz rozważyć producenta kart. Na stronie Card Creator znajduje się ponad 70 000 szablonów kartek. Niezależnie od tego, czy chcesz wersję do pobrania, czy edytowaną, znajdziesz idealną kartę dla swojej wyjątkowej osoby. Możesz nawet dodać swoje własne zdjęcia lub wideo, romantyczną muzykę i inne elementy projektu, aby karta była wyjątkowa i specjalna. Znajdziesz wielu twórców kart online i możesz wybrać te, które są najbardziej odpowiednie dla twojego partnera.

Kilka wieków temu, walentynki w Anglii były zupełnie inną sprawą. Rewolucja przemysłowa w Anglii rozpoczęła się kilkadziesiąt lat wcześniej niż w USA, więc masowo produkowane walentynki były znacznie tańsze i trwalsze. Skutkowało to ograniczonym nakładem i wysokimi cenami. Jednak kobieta o imieniu Esther Howland, która wymyśliła przemysł montażu kartek, przekształciła to rodzące się zjawisko kulturowe w kwitnący biznes.

Oprócz tradycyjnej kartki, możesz również wysłać ukochanej osobie romantyczny hiszpański wiersz. Wiele osób uważa język za romantyczny. Hiszpański ma mniej twardych stopów i płynie bardziej płynnie niż inne języki. Sprawia też wrażenie egzotycznego, co wielu ludzi uwielbia! To doskonała okazja, aby poćwiczyć nowe słowa i zrobić kartkę walentynkową po hiszpańsku. Z odpowiednimi narzędziami, będziesz zaskoczony, jak bardzo Twój odbiorca to doceni.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane