Jak zrobić podejrzane danie w Minecraft

Aby zrobić podejrzane danie w Minecraft musisz zebrać składniki. Do tych materiałów należeć będzie grzybek, czerwony i brązowy, miska oraz książka z przepisami. To danie da ci moc o nazwie “Regeneracja”. Moc ta utrzyma Cię przy życiu przez długi czas, a jedząc ją możesz zaopatrzyć się w sześć punktów głodu. Nie można jej jednak użyć z inwentarza kreatywnego ani przekazać innym graczom za pomocą komendy “give”.

Podejrzany gulasz to przedmiot spożywczy występujący w Minecraft. Możesz go przygotować używając brązowego lub czerwonego grzyba, miski i różnych kwiatów. Każdy kwiat ma inny wpływ na gulasz. Jeśli chcesz zrobić nieograniczone ilości podejrzanego gulaszu, musisz nakarmić moba, który upuszcza grzyby. Alternatywnie możesz wydoić krowę z brązowymi grzybami. Po nakarmieniu mob będzie upuszczał podejrzany gulasz, a Ty możesz również zbierać jego nieograniczone ilości. Ten gulasz przywróci sześć głodu i 7,2 nasycenia głodu.

Suspicious Stew to przepis, który można wykonać w Minecraft. Ta kreatywna gra jest darmowa do pobrania na PC, PS4 i PS5, a także dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Aby dowiedzieć się, jak zrobić to danie, wystarczy wykonać kroki podane poniżej. Następnie będziesz miał niekończący się zapas pysznych, podejrzanych potraw, które możesz zaserwować swoim znajomym! Warto zauważyć, że Suspicious Stew zawiera kilka potencji i może również dać ci niebezpieczne pobudzenie.

Innym daniem, które jest podejrzane, jest gulasz z królika. Może on dać Ci efekt plastra miodu na kremie jajecznym. Inne rodzaje podejrzanych gulaszów to zupa grzybowa i buraczana. Każdy z tych składników daje Ci krótkotrwały efekt statusu. Jednak te przedmioty nie są dobre do jedzenia, jeśli chcesz pozostać przy życiu – będziesz podatny na zdobycie ślepoty i nasycenia. Jeśli chcesz zrobić to danie, powinieneś najpierw założyć nowe konto.

Podejrzany gulasz możesz zrobić z miski, grzybów i mąki. Po przygotowaniu gulaszu, nakarm nim grzyby. Grzyby skonsumują go, dając Ci efekt statusu. Przywraca też sześć lub siedem punktów głodu i zadaje cztery obrażenia. Danie to może być spożywane tylko przez graczy, ale w niektórych sytuacjach przydaje się do craftingu. Tak więc, spróbuj zrobić podejrzany gulasz w Minecraft! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Aby zrobić podejrzany gulasz, potrzebujesz mieszanki mięsa, warzyw i grzybów. Następnie dodaj do mieszanki mięso świni i grzyby. Po dziesięciu minutach podejrzany gulasz opadnie. W zależności od wybranego przepisu, podejrzany gulasz może zapewnić graczowi pełnię, nawodnienie i inne korzyści. Jeśli chciałbyś przygotować pyszne danie, możesz również ugotować świnię i wykorzystać jej mięso do zrobienia steku. Alternatywnie, jeśli przygotowujesz gulasz na podejrzane wydarzenie, możesz ugotować królika, grzyby i marchewki.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane