Jak zrobić teleport w Minecraft

Jeśli zastanawiałeś się jak zrobić teleport w Minecraft, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Tutaj pokażę Ci jak stworzyć teleportującą się jednostkę. W zależności od tego gdzie się wybierasz, możesz użyć jej do teleportacji do pojedynczego bytu lub do wielu bytów. Ale najpierw, jak stworzyć teleportującą się istotę? Następnie możesz jej użyć do teleportacji do podmiotu, takiego jak skrzynia, lub do innego gracza.

Pierwszym krokiem w tworzeniu teleportu jest poznanie kodu komendy teleportacji. Kod ten jest skrótem do teleportowania się w określone miejsce. Aby go wprowadzić, naciśnij klawisz z ukośnikiem w przód. Następnie wpisz /tp “John”, aby teleportować się na 100, 60 i 100. Możesz również użyć selektora celów, aby teleportować się do konkretnych podmiotów. Na przykład “/tp @a @s” przeniesie wszystkich graczy do gracza, który wykonuje polecenie.

Aby stworzyć teleport, musisz wpisać współrzędne miejsca, do którego chcesz się udać. Współrzędne XYZ są unikalne dla każdej lokacji w Minecraft. Możesz je znaleźć naciskając F3 w edycji gry Java, lub możesz włączyć “Show Coordinates” w wersji gry Bedrock. Gdy masz już współrzędne, możesz wpisać komendę taką jak /tp XYZ.

Następnie musisz włączyć cheaty w swojej grze. Aby to zrobić, musisz grać na serwerze offline. Naciśnij klawisz Esc, aby przełączyć się do trybu LAN. Upewnij się, że opcja Allow Cheats jest włączona. Następnie wybierz zakładkę Settings i przełącz opcję “Activate Cheats”. Powinno to aktywować blok poleceń i pozwolić ci na teleportację. Możesz teraz przejść do innych części mapy naciskając F3 lub wciskając R.

Innym sposobem na teleport jest zrobienie portalu końcowego. Musisz mieć twierdzę z pomieszczeniem z portalem. Następnie wypełnij ramki za pomocą Oczu Endera. Gdy już to zrobisz, portal się uaktywni. Ta metoda nie jest wymagana do teleportacji w Minecraft, ale przydaje się, jeśli chcesz grać w trybie kreatywnym. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zrobić teleport w Minecrafcie, czytaj dalej!

Teleportować się można za pomocą polecenia w Minecrafcie, które pozwala na łatwe przenoszenie jednostek. Polecenie teleportu zostało dodane do gry w 2016 roku i pozwala graczom na przenoszenie podmiotów poprzez wpisanie pożądanego miejsca docelowego i użycie ukośnika. Komenda ta może być używana zamiennie z /teleport. Należy pamiętać, że używanie poleceń konsoli do teleportu będzie uznane za oszukiwanie i spowoduje wyświetlenie komunikatu o błędzie.

Oprócz używania polecenia teleportu, można również stworzyć dźwignię. Dźwignia jest najłatwiejszym sposobem na stworzenie teleportu w Minecraft, ale wymaga pewnych zasobów. Potrzebujesz kawałka drewna, obsydianowego bloku i diamentu. Możesz również użyć zaklęć kontroli umysłu i ryfli przestrzennych, aby stworzyć teleportery. Kluczem do stworzenia teleportera jest utrzymanie otwartych opcji.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane